تبلیغات
شیعه نیوز - شیعه نیوز
 
شیعه نیوز
خدمت به مردم شیعه جهان -سازمان خورشید ظهور شیعه : برای پبیشرفت آبادانی اشتغال و فراونی نعمت وصلح و حقوق بشر در جهان و ایجاد ز
درباره وبلاگ


وابسته به هیات مذهبی ولی عصر امامزادگان و ابراهیم وقاسم آستارا 09119812795


سازمان جهانی هلال شیعیان(خورشید ظهور ) ..پایگاه اطلاع رسانی وابسته به هیات مذهبی ولی عصر امامزادگان و ابراهیم وقاسم آستارا
/روزی او خواهد آمد و انتقام شیعیان و مظلومان را از کافران و ستمکاران خواهد گرفت...

اللهم عجّل لولیّک الفرج

مدیر وبلاگ : مدیر سایت :ا ا د سردبیر : م اد.....روزی او خواهد آمد و انتقام شیعیان و مظلومان را از کافران و ستمکاران خواهد گرفت... اللهم عجّل لولیّک الفرج
مطالب اخیر
اختصاصی/شهید سعید است و شهادت سعادت
تشییع پیکر چندین تن از شهدای مدافع حرم عقیله بنی هاشم (سلام الله علیها)
منابع موثق از رسیدن پیکر 35 شهید از سوریه به عراق در خلال روزهای گذشته خبر دادند ، این رزمندگان از گردان های "حزب الله، اهل الحق، و النجباء" بودند که در قالب تیپ ابوالفضل العباس (علیه السلام) به دفاع از حرم می پرداخته اند.
اختصاصی/
درخواست حکیم مبنی بر لزوم صدور فتواهای تحریم کشتار شیعیان در عراق
عبدالهادی حکیم عضو نمایندگان مجلس عراق، از رهبران دینی و سیاسی طائفه های اهل سنت خواست فتواهایی مبنی بر تحریم کشتار شیعیان با ماشین های بمب گذاری شده و ... و آواره کردن آنها از خانه هایشان توسط گروه های افراطی خاص صادر کنند.
اختصاصی/خلیج فارس،خلیج فارس می ماند
خشم سعودی و هم پیمانانش پس از حذف نام خلیج عربی در سایت فیفا+سند
در اولین عکس العمل رسمی "علی الزهرانی" ناظر سایت اینترنتی فدراسیون فوتبال سعودی به ضرورت مداخله و تصحیح این اشتباه –به تعبیر وی- فرا خواند و افزود: انچه اتفاق افتاده نارضایتی و ناراحتی ما را موجب شده و این اشتباه باید سریعا تصحیح شود تا اعتماد به فیفا در مسابقات قاره ای و بین المللی از بین نرود.
اختصاصی/
بازداشت صاحب صفحه ی فیس بوکی
وی در شبکه های اجتماعی اینترنتی به تحریکات مذهبی و طائفه گرایی و ایجاد فتنه و دفاع از تروریست معروف است، همانگونه که صفحه فیس بوک خود را "صیدا گورستان تشیع" نامیده که هدف آن حمله و تحریک بر علیه مکتب حقه تشیع و پیروان آن است، صفحه ای که در آن حتی از گفتن ناسزا به پیروان شریف این مکتب نیز ابایی ندارد.
اختصاصی/
دفاع از کیان مذهب حقه تشیع با اسلحه علم توسط مستبصر شیعه مصری
احمد راسم النفیس در خلال اظهاراتی دراین مراسم عنوان داشت این مراسم به مناسبت پایان چاپ سه کتابی است که تمامی آنها از مرکز نشر "اوراق" منتشر شده است. کتاب اول "مصری ها و تشیع ممنوع"نام دارد که به ادعاء و سوالات کسانی پاسخ می دهد که می گویند دولت فاطمیان درمصر اعلام حکومت کرد و سپس بدون شیعه کردن مردم مصر این دولت منقرض شد،ادعایی که به هیچ وجه صحت ندارد.
اختصاصی/طارق الهاشمی:
مدافعان حرم حضرت زینب [سلام الله علیها] باید در لیست تروریست بین الملل قرار گیرند!
الهاشمی که چندین بار حکم اعدام وی به جرم فعالیت های تروریستی و انفجارهایی که جان صدها شیعه عراقی را گرفته، صادر شده است در اظهاراتی گردان های مدافع حرم حضرت زینب سلام الله علیها را تروریست خواند و خواستار گنجاندن این گردان ها در لیست تروریست های بین المللی شد.
اختصاصی/درخواست سازمان دیده بان حقوق بشر شیعه از الازهر:
رسمیت داشتن مکتب حقه تشیع در مصر باید دوباره از سوی الازهر تکرار و اعلام شود
این سازمان از الازهر خواست بار دیگر به رسمیت شناختن مذهب حقه تشیع را تکرار و آن را اعلام کند و حقایق را برای مردم مصر توضیح دهد. سازمان دیده بان حقوق بشر شیعه در ادامه افزود: شیعیان مصر نیز به مانند دیگر شهروندان این کشور جزیی از جامعه آن هستند و باید از همه حقوق و آزادی های ربوط به ادیان آسمانی برخوردار باشند
شهادت ابوهاجر فرمانده تیپ ذوالفقار
ابوهاجر در روز دوشنبه 25 شهریور توسط دو گلوله اسلحه قناسه که یکی به ناحیه کمر و دیگری به قفسه سینه اش اصابت کرد به مقام رفیع شهادت نایل شد. پیکر این مدافع حرم حضرت زینب(سلام الله علیها) در روزهای آینده به ایران منتقل و سپس از آنجا به شهر نجف فرستاده می‏شود تا در خیل عظیم مردم این کشور تشییع شود.
اختصاصی/
دادخواهی مبارزان کوچک شیعه مذهب پس از تحمل چندین ماهه گرسنگی و بمباران+تصاویر
از زمان محاصره این دو شهر شیعه نشین، تروریست ها تنها راه ارتباطی آن با ریف شمالی را بستند به نحوی که مردم در تامین نیازهای اولیه و مواد غذایی و دارو و ... با مشکل روبرو شدند،حال یک قرص نان به کالایی گرانبها دراین شهرها تبدیل شده است و تامین آن برای فرزندان خانواده و رفع گرسنگی آنها به هیچ وجه آسان نیست.
اختصاصی/
مهملات مبلغ سلفی مصری در واکنش به درخواست قانونی شیعیان این کشور
ناصر رضوان مبلغ سلفی مصری و موسس جمعیت موسوم به "جمعیت دفاع از صحابه و آل" مدعی شد این درخواست، اعترافی از سوی خود شیعیان مصر است مبنی بر اینکه آنها دین دیگری دارند که هیچ ارتباطی با اسلام ندارد! وی سپس در اظهاراتی تند تر، شیعه را از مذاهب منحرف از اسلام بر می شمرد.
اختصاصی/آیت الله بشیر نجفی:
درهای نجف به روی تمام جویندگان اسلام اصیل و معرف اندیشه ناب اهل بیت (علیهم السلام) باز است
ایشان در دیدار با تعدادی از روحانیون سوریه، فلسطین، و لبنان اظهار داشت: تفکر اصیل اسلامی که نماینده اندیشه و ایدئولوژی ناب اهل بیت (علیهم السلام) است بر پایه هایی استوار می شود که از جمله مهم ترین آنها گفتن حقیقت تاریخ و واقعیت علمی است، مسلمان واقعی باید در جستجوی حقیقت ناب باشد تا بر مبادی این دین حنیف آگاه شود.
اختصاصی/
ناکام گذاشتن به شهادت رساندن شحاته ای دیگر این بار به بهانه جشن میلاد امام رضا (علیه السلام) در مصر+تصویر
تعداد زیادی از عناصر سلفی روز دوشنبه منزل یکی دیگر از رهبران شیعه منطقه جیزه به نام فرحات محمد علی را محاصره کردند و منزل وی را مورد پرتاب مداوم سنگ قرار دادند تا مانع از خروج اهالی خانه و شرکت آنها در جشن میلاد امام رضا علیه السلام شوند.
اختصاصی/
مدد گرفتن غرب از تعالیم اسلامی در حل مشکلات جامعه امروزش + تصاویر
کشور اکراین برای حل برخی از مشکلات جامعه خود، تعدادی از تعالیم و احادیث اسلامی را به شکل بیلبردهای تبلیغاتی درخیابان ها و موسسات مربوط نصب نموده است. بیشتر این بیلبردهای حاوی پیام های اسلامی در مبارزه با مصرف مواد مخدر و الکل و برخی بیماری های خاص است.
اختصاصی/
بوی بهشت گمشده در توس می وزد
شخصیت امام رضا (علیه السلام) جامع تمام امتیازات اخلاقی در همه ابعاد آن است به نحوی که کرامتی نمانده است که ایشان متصف به آن نباشند، خداوند به حضرت رضا علیه السلام نیز به مانند اجداد گرامیش موهبت های بی پایان عنایت کرده است.
اختصاصی/
شهادت دو تن از نگهبانان مرقد فرزند امام موسی کاظم(علیه السلام) در جریان حمله تروریستی به مضجع شریف در یالی
در جریان این حمله تروریستی دو تن از نگهبانان این مرقد شریف به شهادت رسیدند. به گزارش منابع خبری آگاه، اهالی منطقه پس از آگاهی از این حمله به کمک نگهبانان و کادر این مرقد زیارتی شتافتند و تروریست ها را فراری دادند.
واکنش شدید شبکه ولایت به اقدام شنیع برخی شبکه های وهابی علیه اهل سنت ایران
در پی اقدام شنیع برخی شبک های وهابی در اهانت به اهل سنت ایران، روابط عمومی شبکه جهانی ولایت با انتشار بیانیه ای ضمن محکوم نمودن این اقدام وهابیون که نشان از استیصال و درماندگی آنان دارد هرگونه توهین به اهل سنت را محکوم نمودند .
اختصاصی/
مشاهده شبکه های شیعی کفر است!
تحقیقات و بازپرسی های اولیه از افراد بازداشت شده آغاز شده است؛ منابع اگاه در الجزائر اعلام داشته اند در روز های اخیر و با شروع سال تحصیلی تعداد زیادی از عناصر سلفی به توزیع بروشورهای ضد شیعی از این دست به خصوص در مدارس راهنمایی و دبیرستان ها ، مساجد، ایستگا های حمل و نقل و


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
شنبه 14 مرداد 1396 03:09 ب.ظ
hello!,I like your writing so a lot! share we be in contact more about your article on AOL?
I need an expert in this area to resolve my problem.

May be that's you! Looking ahead to look you.
شنبه 7 مرداد 1396 09:09 ق.ظ
This is very interesting, You're a very skilled
blogger. I have joined your rss feed and look forward to seeking more of your great
post. Also, I have shared your site in my social
networks!
سه شنبه 22 فروردین 1396 06:32 ق.ظ
Hey are using Wordpress for your site platform? I'm new to
the blog world but I'm trying to get started and set up my own. Do you require any
html coding expertise to make your own blog? Any help would be really appreciated!
سه شنبه 15 فروردین 1396 08:34 ق.ظ
After looking over a number of the blog articles on your site, I truly
appreciate your way of blogging. I saved it to my bookmark
webpage list and will be checking back in the near future.
Please check out my web site as well and tell me what you think.
یکشنبه 13 فروردین 1396 09:42 ق.ظ
It's an remarkable piece of writing in support of all the internet viewers; they will obtain advantage from it I
am sure.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی